Szczygielski - Kondej P - Kowalski - Kajfasz
Cichecki - Biedrzycki M
oraz: Belka, Miszkurka, Cyrny,
Robson i Majkel jeszcze myślą co zrobić, a reszta-brak info na obecną chwilę.

27.05 Jedzie Miszkurka, Kowalski, Lati, Cyrny i Maciek na połówkę. Potrzebny jeszcze bramkarz.
Ubyli: Majkel i Robson ze względu na 1KŚ.
Będą na pewno: Doman, Lati, Cypel, Szczygieł, Pietka, Kajfi, Norek, Czarny, Cyrny, Maciek, Miszkurka, Kowalsk A, Cichy
Niepewni: Jasio, Brychczy, Czarny(br), Kaju

26.05 Kolejny wyjazd i kolejne problemy ze składem. Wypadli na ten mecz: Czołg, Zdzisiu, Zyziu.
Niepewni są na wyjazd: Czarny, Doman, Majkel, Lati, Jasio, Brychczy, Wołek, Kaju. Jeśli uda się zebrać skład to będzie wielki eksperyment. Dobrze że mecz ten nie jest dla nas grą o wszystko. Proszę o info kto będzie na pewno.

Czy kolejki cudów czas zacząć ?

Kolejka 28

Ostrówek - Zryw
Dla gospodarzy bez znaczenia wiec pewnie przegrają.

Małkinia - Wilga
W Małkinii nie zdobyliśmy dotąd nic czy tak będzie nadal?

Podlasie - Sęp
Jeśli PSP zagra tak słabo jak w środę z nami może przegrać z Owczarczykiem

Mazovia - Łochów
Mecz tylko o prestiż. Stawiam na MMM

Hutnik - Victoria
Hutnik musi, Victa też - będzie ciekawie.

Tęcza - Tygrys
3pkt dla Tęczy czy normalny mecz?

Korona - Zorza
Korona ma już po tej kolejce o 3pkt więcej.

Wektra - Czarni
WD gra do końca, CW odpuszczą.

Tak najprawdopodobniej będzie - w kilku spotkaniach tej kolejki nie będzie NORMALNIE. Chciałbym się mylić.

Czy po tej kolejce dół tabeli będzie wyglądał tak?

Bramka 8'

Gra - była , walka - była - zabrakło tylko sprowadzenia na ziemię Podlasia.
Ale z taką grą szybko ktoś wskaże im miejsce w szeregu.( IV liga wszak tuż tuż, a tradycje siedleckie trzeba podtrzymywać)

Nie wiem jak tak słabo grająca drużyna może być liderem. Bramka zdobyta tylko dzięki kiksowi Wielgosza (piłka podskoczyła na nierównościach i przeleciała pomiędzy nogami) co niestety wykorzystali zawodnicy z Sokołowa. W II połowie pomimo gry w 10 praktycznie nie schodziliśmy z połowy przeciwnika - zabrakło efektu bramkowego (Sokołów przeprowadził JEDNĄ kontrę) Albo strzał był za słaby, niecelny lub na miejscu był bramkarz Podlasia. W pierwszych 15' II połowy oddali zawodnicy Wilgi 10 strzałów na bramkę Sokołowian. To dzięki swemu bramkarzowi PSP zdobyło komplet punktów i oczywiście Baranowi, który osłabił zespół po otrzymaniu dwóch ŻK wcześniej nie przebierając w słowach. W 90' nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Dobrze spisujący się bramkarz Sokołowa wyczul strzał Biedrzyckiego a "dobitka" w wykonaniu chyba Domańskiego została zablokowana czego efektem był tylko rzut rożny. Drużyna z Sokołowa nie wytrzymała spotkania kondycyjnie. Ratowali się często wybiciem piłki aby dalej od bramki.

Udający, że biega po boisku w tym meczu koleś uważający się za sędziego pomylił się z powołaniem. Może okulista przywróci mu lepszy wzrok.
Już nie po raz pierwszy pokazał jak się nie powinno sędziować. Interpretacja sytuacji należy do sędziego, ale nie zawsze ma rację i mamy coraz bardziej napięta sytuację, a do niepotrzebnych spięć dochodziło właśnie z powodu sędziego głównie. Robił dużo szczególnie w I połowie dobrego dla Sokołowa. Był najważniejszy na boisku.
Panie sędzio polecam lekturę " Przepisy gry w piłkę nożną" ewentualnie wcześniejszą emeryturę.

4-2 (1-1)

22' 0-1 Wielgosz
35' 1-1 K Krajewski
60' 2-1 Grabek
62' 3-1 Gałązka
71' 4-1 Gałązka
85' 4-2 Domański

Czarny
Latuszek(Belka P) - Domańki - Brych
Biedrzycki M
Wołoszka(Aniszewski) - Kondej P - Wielgosz(Cyrny) - Kajfasz
Celej K - Baran P(Szczygielski)

Początek nie zapowiadał ...

20.05 Brychczy może być ale na 100% nie obiecuje. O reszcie brak info. Trener niekoniecznie obecny ze względu na I KŚ. Problemy trzy. Jasio kontuzja po meczu, bramkarz którego na obecną chwilę nie mamy i brak ławki. Jeśli ktoś jeszcze wypadnie będzie nieciekawie.

?
Czarny - Doman - Brych/Zyzio
Jasio/Zyzio
Szczygieł - Pietka - Wołek - Kajfi
Majkel - Zdzisio

oraz Kajo

19.05 Doman z Kajfim dołączają do składu na Mazę. Kto jeszcze może niech pisze. Biorąc poprawkę, że ma być bardzo gorąco powinno pojechać przynajmniej 14.
Na dzisiaj jest: ...

XXV
WILGA - HUTNIK

1 - 1 (1-0)

15' 1-0 Wołoszka Łukasz