Odziemczyk Szymon - 1
Śliński Piotr - 1

Tabela U13

OPIS Zryw - Wilga
Mecz ze Zrywem zagraliśmy już z Piotrkiem Kondejem, który jednak narzekał na ból stopy. Nie zagrał natomiast przeziębiony Miszkurka i Czarny, który nie mógł wystąpić w związku z wyjazdem. Nadal niezdolni do gry są Zając i Wołoszka. W Sobolewie po raz kolejny nie wystąpił Piorun, który nie może dogadać się z trenerem ( na trybunach można było usłyszeć że się pokłócili). Zresztą po meczu kilku z zawodników Zrywu idąc do szatni stwierdziło, że jeśli nie dostaną kasy za występy nie grają następnego meczu. Ale to ich zmartwienie.
Mecz rozpoczęliśmy w składzie:

GÄ…dek
Cichecki P – Biedrzycki M – Brych
Latuszek
Aniszewski(46’ Celej) – Kondej P – Osiak – Baran(46’ Szczygielski)
DomaÅ„ski(67” Szczęśniak) – Kondej K(46’Cichecki M)

Szczęśniak Rafał

Podobnie jak w poprzedniej kolejce mecz rozpoczął się dla Wilgi dobrze. To my decydowaliśmy o tym, co działo się na boisku.
Już w 1’ groźna akcja lewÄ… stronÄ… doÅ›rodkowanie piÅ‚ki przez Osiaka wprost na nogÄ™ DomaÅ„skiego i ten strzaÅ‚em z woleja minimalnie przenosi piÅ‚kÄ™ nad poprzeczkÄ….
5’ Kolejna groźna akcja w wykonaniu Wilgi strzaÅ‚ Osiaka broni Åšwirk
9’ atak Wilgi prawÄ… stronÄ… doÅ›rodkowanie i Osiak gÅ‚owÄ… zdobywa bramkÄ™
13’ Baran strzela po rzucie rożnym lecz za lekko i bramkarz Å‚apie piÅ‚kÄ™
14’ Bardzo dobrÄ… okazjÄ™ marnuje Kondej K po doÅ›rodkowaniu uderza z 13m lecz za sÅ‚abo i ponownie bramkarz gospodarzy Å‚apie piÅ‚kÄ™
Małe zaskoczenie ponieważ Zryw nie jest w stanie przeprowadzić składnej akcji a minęło już 15 minut meczu.
Kilka minut gra toczy się w środku boiska.
Poziom spotkania zaczyna siÄ™ powoli wyrównywać i do gÅ‚osu dochodzi zespół Zrywu. Gra toczy siÄ™ „cios za cios”.
23’ Baran strzela gÅ‚owÄ… a brakarz Sobolewa z trudem broni, dobitka DomaÅ„skiego okazuje siÄ™ nieskuteczna.
27’ Pierwszy groźniejszy atak Zrywu lecz strzaÅ‚ broni GÄ…dek.
28’ Kolejny strzaÅ‚ broni GÄ…dek lecz za chwilÄ™ piÅ‚kÄ™ umieszcza w siatce Sitarek. Tak wiÄ™c remis.
34’ GÄ…dek broniÄ…c kolejny strzaÅ‚ paruje piÅ‚kÄ™ na rzut rożny
35’ DoÅ›rodkowanie i Cichecki wybija piÅ‚kÄ™ na kolejny rzut rożny
38’ Akcja Wilgi, podanie do DomaÅ„skiego okazuje siÄ™ nieco za mocne, piÅ‚kÄ™ przejmujÄ… Sobolewianie szybka kontra i gospodarze po strzale Sitarka wychodzÄ… na prowadzenie.
Zryw jest na fali i chce wykorzystać sytuację.
39”’ kolejny atak Zryw, doÅ›rodkowanie wyÅ‚apuje GÄ…dek
41’ Akcja prowadzona lewÄ… stronÄ… boiska, piÅ‚kÄ™ otrzymuje Aniszewski , który zatrzymywany jest bezpardonowym faulem zawodnika z Sobolewa. Niestety uraz kostki i koniec wystÄ™pu dla naszego zawodnika.
43’ Atak gospodarzy. Faul na zawodniku Zrywu przy bocznej linii na wysokoÅ›ci pola karnego. DoÅ›rodkowanie, piÅ‚kÄ™ strÄ…ca zawodnik Wilgi a ta lÄ…duje wprost na nogÄ™ Pobożnego i niestety 3-1 dla Zrywu.
45’ Zawodnik Zrywu przejmuje piÅ‚kÄ™ w Å›rodku boiska ,kontra i ponownie Poboży strzela obok interweniujÄ…cego GÄ…dka.
4-1 dla Zrywu i koniec I połowy.
Na drugą połowy trener Kowalski desygnuje do gry Celeja, Szczygielskiego oraz Cicheckiego M. Boisko opuścili kontuzjowany Aniszewski, Baran i Kondej.
46’ Pierwsza akcja drugiej poÅ‚owy mogÅ‚a przynieść drugiego gola dla Wilgi, gdy sam na sam ze Åšwirkiem wyszedÅ‚ DomaÅ„ski lecz bramkarz „cudem” wybiÅ‚ nogÄ… piÅ‚kÄ™ na rzut rożny.
48’ Rzut wolny dla Wilgi wykonuje Kondej. StrzaÅ‚ z ok. 26m nad poprzeczkÄ…
50’ Wrzutka w pole karne Zrywu. PiÅ‚kÄ™ wybija obroÅ„ca wprost na nogÄ™ Marcina Cicheckiego który wykonuje atomowy strzaÅ‚ z ok. 30m. Bramkarz w ogóle nie reaguje a piÅ‚ka niestety trafia w poprzeczkÄ™.
51’ Szybka kontra Sobolewian i już 5-1 za sprawÄ… Sitarka.
53’ Kolejny straÅ‚ Cicheckiego mija Å›wiatÅ‚o bramki
53’ MarciÅ„czuk ze Zrywu w dogodnej sytuacji strzela obok sÅ‚upka
55’ Zamieszanie pod bramkÄ… GÄ…dka lecz piÅ‚ka w rÄ™kach naszego bramkarza
56’ Cichecki PaweÅ‚ strzela gÅ‚owÄ… lecz z 3 metrów nie trafia w bramkÄ™
58’Rzut rożny dla Zrywu, przejmujemy piÅ‚kÄ™, kontra w wykonaniu Wilgi lecz ostatnie podanie do DomaÅ„skiego niecelne
60’ Rzut wolny dla Zrywu- GÄ…dek broni, a dobitka mija Å›wiatÅ‚o bramki
62’ ObroÅ„cy Zrywu rozgrywajÄ… piÅ‚kÄ™ z bramkarzem, za lekkie podanie i DomaÅ„ski o maÅ‚o nie przechwyciÅ‚ piÅ‚ki, którÄ… na aut wybija Åšwirk
63’ Kolejna akcja Wilgi prostopadÅ‚e podanie do, Osiaka którego ubiega obroÅ„ca gospodarzy
64” Faul na naszym zawodniku z boku pola karnego, wrzutka a zazwyczaj dobrze grajÄ…cy gÅ‚owÄ… Latuszek z 3 metrów nie trafia do siatki.
66’ Cichecki strzela obok bramki
68’ DomaÅ„ski strzela ale piÅ‚ka opuszcza boisko nad poprzeczkÄ…
68’ Zamieszanie pod bramkÄ… Zrywu, Cichecki strzela ale ponownie niecelnie
70’ Rzut wolny dla Zrywu lecz niecelne doÅ›rodkowanie
71’ Aut dla Wilgi. Wrzut do P Cicheckiego, który jest faulowany na linii pola karnego. DoÅ›rodkowanie Osiaka za mocne
75’ Kontra Zrywu. PiÅ‚ka do MarciÅ„czaka, który strzela , GÄ…dek broni, zamieszanie pod naszÄ… bramkÄ… ktoÅ› z Sobolewa strzela w sÅ‚upek
77’ Faul na Cicheckim. Kondej z 25m strzela niecelnie
85’ Rzut wolny dla Wilgi z 35m DoÅ›rodkowanie Osiaka Mirowski mija siÄ™ z piÅ‚kÄ… a Latuszek nie trafia w bramkÄ™

W trakcie całego meczu widoczna była większa dojrzałość piłkarska zawodników Zrywu Sobolew. W ich grze widać było pewną myśl. Od początku do końca spotkania grali dokładnie to samo i tak samo.To, że tak długo utrzymywał się korzystny wynik dla Wilgi jest zasługą naszych zawodników wkładających w mecz wiele poświęcenia i walki. Mecz przegraliśmy w końcówce I połowy w ciągu 8 minut. Zadecydowało o tym cwaniactwo boiskowe kilku zawodników Zrywu, którzy grają nie od dzisiaj z sobą.
Mecz byÅ‚ widowiskiem atrakcyjnym szczególnie dla kibiców, gra byÅ‚a otwarta, tylko nam taka gra „wyszÅ‚a bokiem”
ZresztÄ… przebieg caÅ‚ego spotkania to „radosna piÅ‚ka” w wykonaniu obu zespołów, z tym, że po raz kolejny umiejÄ™tność strzelania bramek nie byÅ‚ domenÄ… naszych zawodników.