A_23_24 PO XII IKOLEJCE
1. | Pogoń III | 13 | | 34 | | 49-15 | |
2. | Armia | 13 | | 28 | | 49-31 | |
3. | Tęcza | 13 | | 26 | | 34-25 |
4. | Grodzisk | 13 | | 26 | | 35-15 | |
5. | Dobre | 12 | | 23 | | 29-23 | |
6. | Ostrówek | 13 | | 22 | | 33-26 |
7. | Kosovia* | 13 | | 20 | | 27-18 |
8. | Tajfun | 13 | | 21 | | 34-22 |
9. | Wilga | 13 | | 18 | | 48-28 |
| 10. | Płomień II | 13 | | 13 | | 22-34 | |
11. | Rywal | 13 | | 13 | | 34-39 |
12. | Wicher | 13 | | 6 | | 20-52 | |
13. | Victoria | 13 | | 5 | | 13-47 |
14. | Miedzanka** | 12 | | 4 | | 4-56 |
.awans
.spadek
* vo
Pełna tabela - 90'
Terminarz MZPN
Strzelcy
Biedrzycki Jakub - 9
Frelik Fabian - 7
Kajka Przemysłąw - 7
Domański Piotr - 6
Belka Maciej - 4
Wasilka Bartosz - 3
Wasilka Szymon - 2
Sawicki Szczepan - 2
Chudek Patryk - 2
Jaroń Bartosz - 1
Kajka Artur - 1
Bogusz Karol - 1
Baran Przemysłąw - 1
sam - 1
___________________________
kartki_23_24
Biedrzycki Jakub - 2
Baran Przemysław - 2
Szostak Kacper - 1
Wasilka Bartosz - 1
Ponceleusz Maciej - 2
Frelik Fabian - 2
Jaroń Bartosz - 3
Kajka Przemysław - 1
Kajka Artur - 1
Bogusz Karol - 1
Budzisz Kacper - 1
Wasilka Szymon - 1
Salamończyk Krzysztof - 1
Odziemczyk Szymon - 1
Śliński Piotr - 1
___________________________
Tabela U13
___________________________ |
Zbliża się nieuchronnie koniec sezonu 2009/2010. Do końca pozostały już tylko trzy kolejki oraz dwa zaległe spotkania: Zorza-Tygrys i Naprzód-Zryw. Jeśli niektóre rozstrzygnięcia będą w dalszym ciągu tak zaskakujące, to zarówno na górze jak i dole tabeli będzie ciekawie.Jedyne interesująco zapowiadające się spotkanie w tej kolejce, to potyczka Czarnych ze Skórcem
Kolejka XXVIII - 29-30 maja
Hutnik - Błękitni 29 maja, 17:00
Czarni - Naprzód 30 maja, 18:00
Mazovia - Tęcza 29 maja, 17:30
MKS Małkinia - Orzeł 30 maja, 17:00
Zryw - Zorza 30 maja, 17:00
Wilga - Grodzisk 30 maja, 17:00
Korona - ŁKS Łochów 30 maja, 17:00
Tygrys - Sęp 29 maja, 17:30
Kolejka XXIX - 5-6 czerwca
Tygrys - Hutnik 5 czerwca, 17:30
Sęp - Korona 6 czerwca, 17:00
ŁKS Łochów - Wilga 6 czerwca, 17:00
Grodzisk - Zryw 6 czerwca, 17:00
Zorza - MKS Małkinia 6 czerwca, 17:00
Orzeł - Mazovia 5 czerwca, 17:00
Tęcza - Czarni 5 czerwca, 17:30
Naprzód - Błękitni 6 czerwca, 17:00
Kolejka XXX - 13 czerwca
Hutnik - Naprzód 13 czerwca, 17:30
Błękitni - Tęcza 13 czerwca, 17:30
Czarni - Orzeł 13 czerwca, 17:30
Mazovia - Zorza 13 czerwca, 17:30
MKS Małkinia - Grodzisk 13 czerwca, 17:30
Zryw - ŁKS Łochów 13 czerwca, 17:30
Wilga - Sęp 13 czerwca, 17:30
Korona - Tygrys 13 czerwca, 17:30
|
|
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
|
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.
Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.
Brak ocen.
|
|
echo '
składki członkowskie opłacamy do 30.04 każdego roku na konto:
ULKS Wilga Miastków
ul. Szkona 8
08-420 Miastków Kościelny
06 9210 0008 0058 1033 2000 0020
|
';
Trenerzy-kontakty
seniorzy - 514630939
U13 - 514630939
U11 - wakat
________________________________
Gmina Miastków Kościelny
Realizujemy zadanie:
"Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w dyscyplinie piłka nożna w 2023r. w miejscowości Miastków Kościelny" Zadanie dotowane przez
Gminę Miastków Kościelny
w kwocie 150 tys. zł
___________________________________
zadanie:
"Klub 2023"
Dofinansowanie MKDNiS oraz Gminę Miastków Kościelny na zajęcia piłki nożnej i unihokeja
w kwocie 16,6 tys zł
___________________________________
Partner wydarzenia
dofinansowanie wydarzenia "Sportowa Natura – spotkajmy się na Chillzone – piknik rodzinny"
w kwocie 10 tys. zł
___________________________________
Pogoda dla Miastkowa
źródło: windy.com Logowanie |
Zapomniane hasło? Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
|
Użytkowników Online | Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online
Zarejestrowanch Uzytkowników: 147
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: kibic
|
INNE
WILGA Miastków 97
WILGA Miastków 2000
|