Cichecki P-Kondej P-Biedrzycki M
Latuszek
Aniszewski(Celej)-Osiak-Wołoszka-Domański
Miszkurka(Szczygielski)- Kondej K(Baran)

Mecz z Tygrysem to była dla nas niezwykle ważna potyczka tak jak ważne mogą okazać się w końcowym rozrachunku tabeli punkty zdobyte w środę w Hucie Mińskiej. Mecz od samego początku przebiegał pod nasze dyktando. Mając w pamięci dwa ostatnie spotkania oraz to jak się dla nas rozpoczęły i widząc początek meczu z Tygrysem który łudząco był podobny do potyczek z Hutą oraz Zrywem, gdzie można powiedzieć rywale nie mieli nic do powiedzenia zacząłem się zastanawiać czy będzie to kolejny taki mecz w naszym wykonaniu. Bo już w 2’ Aniszewski mógł wpisać się na listę strzelców będąc sam na sam z bramkarzem lecz strzelił słabszą nogą bramkarz obronił a dobitka Wołoszki także okazała się nieskuteczna. W 3’ rzut rożny Domański strzela a piłka trafia w poprzeczkę lądując pod nogami Aniszewskiego. Dobitka minimalnie obok słupka. 4’ Miszkurka atakuje prawą stroną boiska strzelając pół metra nad poprzeczką. Tygrys po raz pierwszy zawitał pod naszą bramką w 17’, a Czarny w ciągu całej I połowy miał piłę cztery razy w ręku.

2’ Aniszewski mógł wpisać się na listę strzelców będąc sam na sam z bramkarzem, lecz strzelił słabszą nogą bramkarz obronił a dobitka Wołoszki także okazała się nieskuteczna.
3’ rzut rożny Domański strzela a piłka trafia w poprzeczkę lądując pod nogami Aniszewskiego. Dobitka minimalnie obok słupka.
4’ Miszkurka atakuje prawą stroną boiska strzelając pół metra nad poprzeczką.
6’ Aniszewski z rzutu rożnego lecz obrońcy wybijają piłkę
Tygrys ma problemy z grą, a ich akcje kończą się w okolicach środka boiska

10’ Prostopadłe podanie do Domańskiego, lecz za mocno
12’ strzał z ok.22 m Miszkurki jeden z obrońców zatrzymuje piłkę ręką, lecz sędzia nie zauważył
13’ z rzutu wolnego strzela P. Kondej, odbita piłka trafia pod nogi Domańskiego, który strzela do bramki niestety zawodnik Tygrysa wybija piłkę z bramki na aut
15’ Kolejny rzut rożny dla Wilgi. Aniszewski do K. Kondeja a ten wysoko nad bramką
17’ Pierwszy strzał Tygrysa w stronę naszej bramki. Strzał bardzo słaby i Czarny bez problemu łapie piłkę
21’ Prostopadłe zagranie „w uliczkę” do K.Kondeja lecz bramkarz szybszy
23’ Zagranie ręką jednego z zawodników Tygrysa. Osiak dośrodkowuje interweniuje obrońca gospodarzy tak niefortunnie, że piłka zmierza pod poprzeczkę, lecz bramkarz z trudem ją chwyta
24’ rzut wolny dla gospodarzy z 40m - wybijamy piłkę
25’ Rajd Domańskiego, mija jednego, drugiego zawodnika Tygrysa trzeciego już nie bo jest faulowany, a sędzia po raz kolejny nie odgwizduje ewidentnego faulu – gra się zaostrza
26’ Kolejny atak Wilgi lecz piłka wybita na aut
27’ kontra Tygrysa a Kamil Latuszek bez problemu radzi sobie z atakujacym
28’ Kondej P przejmuje piłkę decyduje się na rajd, minął dwóch zawodników Tgrysa i w momencie gdy chciał oddać strzał jest cięty od tyłu, sędzia po raz kolejny nie popisał się nie chciał chyba widzieć fauli na naszych zawodnikach
29’ Kondej z wolnego do Cicheckiego wrzutka i obrońcy Tygrysa na aut
30’ Kolejny atak tym razem K Miszkurka – wpada w pole karne odgrywa „na 16” lecz za lekko i tylko mamy kolejny aut
32’ Tygrys drugi raz pod naszą bramką-dośrodkowanie a Cichecki wybija piłkę na rzut rożny
32’ rzut rożny i piłka w rękach Czarnego
33’ Osiak strzela – znowu niecelnie
37’ Kondej P dp P Domańskiego ten do K Kondeja wszystko wyglądało ładnie lecz znowu pudło
37’ Tygrys atakuje, dośrodkowanie nasz bramkarz mija się z piłką lecz jest asekurowany przez Latuszka, który wybija piłkę „wróciliśmy z dalekiej podróży” Tygrys nie istnieje, a mógł prowadzić
43’ Strzał Tygrysa, broni Czrny uruchamiając szybko ręką P Kondeja, który po raz kolejny wybrał się pod bramkę rywali. Minął znowu 2 zawodników Tygrysa , trzeci widząc że sytuacja nie wygląda zbyt dobrze kopie go w nogę od tyłu, lecz Piotrek nie upada utrzymuje się na nogach chociaż wyraźnie ma problem z utrzymaniem równowagi, sędzia puszcza grę lecz piłkę wybijają obrońcy Tygrysa-szkoda że sędzia nie cofnął gry do miejsca faulu- ta trafia jakieś 10m od Kondeja do zawodnika gospodarzy, Kondej wraca za piłką wykonuje wślizg i trafia w nogi przeciwnika. Tym razem sędzia nie ma wątpliwości i od razu żółta kartka. Szkoda bo to w sumie nasz pierwszy faul.
45’ Wołoszka strzela a bramkarz broni
PRZERWA

46’ Kolejny bezpardonowy faul na naszym zawodniku, tum razem był to Osiak. I po raz kolejny bez konsekwencji dla Tygrysa
47’ Miszkurka do Domańskiego lecz niecelnie i obrońca nabija Piotrka piłką
49’Atak Tygrysa- wybijamy piłkę na aut
52’ Faul na K.Kondeju. P Kondej dośrodkowuje wprost na głowę Domańskiego a Piotrek oddaje strzał w poprzeczkę-fatum?- lecz piłka odbija się przed Krzysiem Miszkurką a ten strzela przewrotką bramkę swego życia. W końcu 1-0 dla Wilgi
56’ M Biedrzycki fauluje daleko od bramki
59’ Atak Tygrysa lecz za mocne podanie i piłka u Czarnego
60’ Rzut rożny dla Wilgi obrońcy Tygrysa wybijają wprost pod nogi K Kondeja a ten z ok.18m oddaje strzał do siatki gospodarzy i mamy dwubramkowe prowadzenie.
Kontrolujemy grę, ataki prowadzone przez Tygrysa nie stwarzają większego zagrożenia, a my gramy kontry.
66’ Domański urywa się się obrońcom Tygrysa odgrywa do Miszkurki który oddaje strzał lecz bramkarz tym razem ma piłkę w rękach
67’ Kolejne doskonałe podanie do, Miszkurki, który jest sam na sam z brakarzem. Piłka zmierza do bramki, lecz w ostatniej chwili bramkarz gospodarzy instynktownie wyciąga nogę wybijając piłkę na rzut rożny
68’ P Kondej zagrywa kolejną już w tym meczu prostopadłą piłkę do Miszkurki, teraz Krzysiek podje do Domańskiego, ale obrońcy na rzut rożny
71’ z rzutu rożnego Tygrys wybija piłkę na aut. Szybki wyrzut do Barana, który jest faulowany na 25m. Z wolnego Kondej P –niecelnie
73’ Fenomenalna wrzutka Kondeja w pole karne do piłki dochodzi Domański i strzela pięknego gola głową pod poprzeczkę. Nie wiem jak boczny mógł widzieć spalonego skoro Piotrek był w momencie podania około 3 metrów dalej od bramki niż obrońca Tygrysa. Bramkarz krzyknął „moja” lecz nie on pierwszy i nie ostatni przecenił swoje możliwości w walce powietrznej z Domanem. KARYGODNY BŁĄD SĘDZIEGO. Potem się dziwimy że ktoś z kibiców podał na 90 minut lub na stronie Victorii wynik 0-4. Bo tak naprawdę powinno być.
76’ Domański wpada w pole karne, upada popychany przez obrońcę Tygrysa, a sędzia wskazuje na 11m.
77’ Do piłki podchodzi kończący w środę 19 lat Hubert Osiak i strzela swojego 3 gola
w barwach Wilgi

I po meczu. 13 minut do końca, wynik prawie pewny. Tylko prawie, bo w tej lidze nigdy nic nie wiadomo. Gramy spokojnie czekając na Tygrysa na własnej połowie.
85’ Kontra Wilgi. Fajnie wyglądająca akcja kończy się niepowodzeniem z powodu zbyt słabego podania. A było: Baran do Miszkurki, ten z klepki ponownie do Barana, przed Przemkiem tylko jeden obrońca a przed bramką czekali już na piłkę Domański i Miszkurka
89’ Kolejna akcja przerwana przez grającego dziś bardzo dobre spotkanie Kamila Latuszka
91’ Rzut wolny dla Tygrysa. Mateusz Czarny wybija na rzut rożny.
92. Rzut rożny dla Tygrysa i koniec meczu.