Grupa A: |
1. | Przykory - Zgórze | 10.30-11.15 |
2. | Stary Miastków - Wola Miastkowska | 11.20-12.05 |
3. | Oziemkówka - Przykory | 12.10-12.55 |
4. | Stary Miastków - Zgórze | 13.00-13-45 |
5. | Wola Miastkowska - Oziemkówka | 13.50-14.35 |
6. | Przykory - Stary Miastków | 14.40-15.25 |
7. | Wola Miastkowska - Zgórze | 15.30-16.15 |
8. | Stary Miastków - Oziemkówka | 16-20-17.05 |
9. | Wola Miastkowska - Przykory | 17.10-17.55 |
10. | Oziemkówka - Zgórze | 18.00-18.45 |
Grupa B |
1. | Brzegi - Miastków Kościelny | 11.30-12.15 |
2. | Zabruzdy - Ryczyska | 12.20-13.05 |
3. | Brzegi - Zabruzdy | 13.35-14.20 |
4. | Miastków Kościelny - Ryczyska | 14.25-15.10 |
5. | Brzegi - Ryczyska | 15.40-16.25 |
6. | Zabruzdy - Miastków Kościelny | 16.30-17.15 |