Błękitni pokonani!!!
Dodane przez Giani1987 dnia 30 kwietnia 2007 21:10:07
Mecz z Błękitnymi miał być okazją na pokazanie że przegrana z Tajfunem, nie podłamała naszej drużyny i jesteśmy w stanie wygrać z drużyną Błękitnych Stoczek Węgrowski. Mecz rozpoczął się o 16.30. Początek mecz był dość wyrównany, ale toczony w szybkim tempie, mimo to brakowało klarownych sytuacji podbramkowych, pierwszą takową stworzył sobie Piotrek Domański, który przedryblował w polu karnym kilku rywali ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i stracił piłkę, dobrą sytuację miał tę Mariusz Mikulski który z trudnej pozycji próbował przelobować bramkarza gości, ale piłka przeleciała nad poprzeczką. Błękitni w pierwszej połowie zagrażali naszej bramce po stałych fragmentach i dośrodkowaniach z bocznej strefy boiska ale ich strzały na szczęście były niecelne. Pierwsza połowa zakończyła się więc remisem 0:0. Na drugą połowę pojawił się już Piotrek Kondej, który spóźnił się ponieważ zatrzymały go zajęcia na uczelni. Wszyscy w drużynie wiedzieli że jego pojawienie się na pewno nam pomoże. Druga połowa była dużo ciekawsza i to nasza Wilga miała zdecydowana przewagę. "Pietia" zagrał w swoim stylu i przyczynił się do zdominowania przez naszą Wilgę środka boiska. Pierwszą dobrą sytuację stworzył sobie niezwykle aktywny tego dnia Piotrek Domański, ale jego strzał obronił bramkarz gości. Kilka minut znów po indywidualnej akcji "Doman" znajduje się w sytuacji sam na sam, ale bramkarz gości broni jego strzał nogami i nadal mamy remis. Chwilę później sędzia dyktuje rzut wolny w okolicach 18 metra od bramki gości, ale Piotrek Kondej strzela nad bramką. Błękitni po jednej z kontr dochodzą do sytuacji sam na sam, ale świetnie spisuje się Sylwester Jakubik który broni strzał napastnika gości. Jak się okazało był to moment przełomowy. Od tego momentu nasza Wilga ruszyła jeszcze bardziej zdecydowanie do ataku. W okolicach 75 minuty w końcu są powody do radości, świetne prostopadłe podanie Piotrka Kondeja i Piotrek Domański lewą nogą uderza mocno przy "krótszym słupku, lecz bramkarz gości nawet nie drgnął i prowadzimy 1:0. Chwilę później znów do strzału dochodzi Piotrek Domański lecz trafia w słupek. Na szczęście chwilę później mamy już 2:0 kiedy po błędzie obrońców w sytuacji sam na sam znajduje się Marcin Cichecki i mocnym strzałem zdobywa bramkę. Swoją sytuacje przy stanie 2:0 mają goście ale ich napastnik strzelając główką trafia w poprzeczkę. Nasza Wilga nie poprzestaje na tym wyniku i dalej gra agresywnie i atakuje. Pod koniec meczu po odebraniu piłki Damian Baran, oddaje ja do Mariusza Mikulskiego, który świetnie podaje górą do Piotrka Kondeja który mocnym strzałem z woleja trafia w poprzeczkę, szkoda że nie zdobył bramki bo bardzo mu się należała za ten mecz. Zrekompensował to sobie kolejną asystą już w doliczonym czasie gry kiedy to świetnie obsłużył Mariusza Mikulskiego który w sytuacji sam na sam strzela bramkę na 3:0. Sędzia od razu po tej bramce kończy mecz i nasza Wilga odnosi bardzo cenne i zasłużone zwycięstwo. Miejmy nadzieję że, dobra atmosfera w drużynie i pozytywne nastawienie przełoży sie na zwycięstwo z Wekrtą Dziewule!!!

75' 1:0- Piotrek Domański
82' 2:0- Marcin Cichecki
90' 3:0- Mariusz Mikulski