XXIII
Dodane przez admin dnia 04 maja 2011 14:27:37
Na wyróżnienie zasługują bramki strzelone przez Kajfasza po pięknym uderzeniu wolejem oraz Kondeja po strzale w okienko z rzutu wolnego.
Poza tym, że powinno być zdecydowanie dużo więcej oraz iż w drugiej połowie Szymanek wygrał pojedynek sam na sam nie ma o czym pisać. Wynik mówi sam za siebie jak wyglądało to spotkanie. Nawet podczas sparingów przeciwnik gra o wiele ambitniej.
Szkoda, że na boisku nie pokazał się Robson skoro gnał z pracy z Wa-wy specjalnie samochodem. A więc wiadomo dla kogo.

WILGA - KORONA
9 - 1 (6-1)

7' 1-0 Cichecki P
14' 1-1
15' 2-1 ...
Rozszerzona zawartość newsa

9 - 1 (6-1)

14' 1-1
15' 2-1 Wołoszka Ł
17' 3-1 Wołoszka Ł
32' 4-1 Baran P
38' 5-1 Biedrzycki Ł
39' 6-1 Wielgosz P
55' 7-1 Kajfasz P
67' 8-1 Kajfasz P
77' 9-1 Kondej P