W dzisiejszym sparingu zagraliśmy bez: Cicheckiego, Zająca i Latuszka i Kondeka K. Trener miał do dyspozycji...

8' 1-0 Domański
14' 2-0 Wołoszka
...
Rozszerzona zawartość newsa
W dzisiejszym sparingu zagraliśmy bez: Cicheckiego, Zająca i Latuszka i Kondeja K. Mimo to trener miał do dyspozycji 17 zawodników. Skład wyjściowy zapowiadał że kolejnego lania raczej nie będzie, wręcz przeciwnie.
I połowa zakończyła się wynikiem tylko 5-1 mimo wielu innych dogodnych sytuacji do zdobycia gola. W tej części meczu zagraliśmy więcej niż poprawnie.
Na drugą połowę trener zmienił aż 5 zawodników. Do tego dokonał roszad na pozycjach pomiędzy zawodnikami którzy pozostali. Pomimo tego drużyna Orła nie mogła się uporać z naszymi zawodnikami. Gra jednak nie wyglądała już tak pozytywnie jak w I połowie. Nie wszystko się udawało tak jak było zamierzone. Orzeł w II połowie był pod naszą bramką 3 razy. Zdobył jedną bramkę. (+2 niecelne dośrodkowania). My marnowaliśmy kolejne bardzo dogodne sytuacje. Gra w naszym wykonaniu była gorsza niż w I połowie, ale to było skutkiem właśnie dokonanych roszad w ustawieniu. Próbowaliśmy zagrać na ewentualność nieobecności na meczu kilku kluczowych zawodników. Być może gdyby zmiennicy wykorzystali więcej sytuacji bramkowych gra ich w II połowie odebrana byłaby przez widza korzystniej.