Przegrana z Tajfunem:-(
Dodane przez Giani1987 dnia 17 kwietnia 2007 20:16:38
W niedziele odbył się mecz naszej Wilgi z Tajfunem Jartypory. Drużyna ta zaledwie o punkt wyprzedzała nas w tabeli, dlatego chcieliśmy koniecznie ten mecz wygrać, tym bardziej że graliśmy u siebie. Mecz rozpoczął się parę minut po 16, w pierwszej połowie "z wiatrem grała drużyna Tajfuna, ich taktyka opierała się na posyłaniu długich piłek do przodu i niestety ten mecz lepiej rozpoczął się dla drużyny gości, która po 15 minutach prowadziła po uderzeniu z rzutu karnego. Jeszcze w pierwszej połowie nasza drużyna próbowała doprowadzić do wyrównania i udawało się docierać w pobliże pola karnego rywala, ale za dużo było prób indywidualnego rozwiązania akcji lub brakowało dobrego ostatniego podania. W drugiej połowie doszło w naszej drużynie do zmian, ale nie poprawiły one gry zespołu, dostosowaliśmy się do tego co robili goście i graliśmy cały czas długą piłką zamiast starać się wymienić pomiędzy sobą większą ilość podań. Cała druga połowa, zresztą chyba jak cały mecz nie była ciekawym widowiskiem, dopiero w końcówce Tajfun podwyższył na 2:0 po samobójczym trafieniu Karola Rosłańca, który wbił piłkę która i tak zmierzała do zawodnika Tajfuna któremu pozostałoby ją dobić do pustej bramki. Chwilę później w zamieszaniu podbramkowym udało się strzelić bramkę kontaktową Jarkowi Zającowi, który strzelił bramkę w zamieszaniu podbramkowym po rzucie rożnym. Na więcej niestety nie było nas stać i zaliczyliśmy bolesną porażkę u siebie i niestety to goście odtańczyli po meczu na środku boiska "taniec zwycięstwa". Mimo to nie ma co się załamywać teraz z tego powodu ponieważ mecz z Orłem Unin jest przełożony i mamy dwa tygodnie aby popracować na treningach i starać się już w następnym spotkaniu o lepszą grę, no i oczywiście o zwycięstwo.

Bramki: 0:1- 15'