8_21_22
Dodane przez admin dnia 24 września 2021 11:54:37

WILGA Miastków - FENIX Siennica
0 - 3 (0-2)

Kolejny mecz w naszym wykonaniu nie zachwycił. Niby graliśmy w 11 lecz nie było tego widać. Bycie na boisku, to nie gra.
Szybko stracona bramka zapewne negatywnie wpłynęła na zawodników. Kilka minut później wynik powinien brzmieć 1-1. Po strzale piłka odbiła się od poprzeczki i wylądowała za linią bramkową lecz dzięki ...

w pozostałych meczach LO ...
rozgrywki młodzieżowe ...

Rozszerzona zawartość newsa
Szybko stracona bramka zapewne negatywnie wpłynęła na zawodników. Kilka minut później wynik powinien brzmieć 1-1. Po strzale piłka odbiła się od poprzeczki i wylądowała za linią bramkową lecz dzięki super szybkiemu bocznemu (około 7m spóźnienia, główny w tym samym czasie około 30m od bramki ) nadal było 0-1.
Tydzień temu ktoś powiedział, by sędziowie kupili sobie okulary, dzisiaj takie stwierdzenie byłoby zbyt delikatne.
Bramka ewidentnie prawidłowo zdobyta mogła zmienić obraz gry. Dla mnie to ewidentne wypaczenie wyniku.
Fenix bardzo słaby dzisiaj. Strzelił jedną bramkę, a wygrał 3-0 gdyż 2 kolejne padły dzięki głowie i nodze naszych chłopaków.
Sędzia główny cienki jak polsirver.
Bezmyślność zawodnika Siennicy, który wjechał prostą nogą w kolano naszego bramkarza - kryminał. Chłopak w szpitalu.
Nie mogę nie wspomnieć o wyjątkowej bezczelności gwiazdeczki Fenixa.