A_23_24 PO XII IKOLEJCE
1. | Pogoń III | 13 | | 34 | | 49-15 | |
2. | Armia | 13 | | 28 | | 49-31 | |
3. | Tęcza | 13 | | 26 | | 34-25 |
4. | Grodzisk | 13 | | 26 | | 35-15 | |
5. | Dobre | 12 | | 23 | | 29-23 | |
6. | Ostrówek | 13 | | 22 | | 33-26 |
7. | Kosovia* | 13 | | 20 | | 27-18 |
8. | Tajfun | 13 | | 21 | | 34-22 |
9. | Wilga | 13 | | 18 | | 48-28 |
| 10. | Płomień II | 13 | | 13 | | 22-34 | |
11. | Rywal | 13 | | 13 | | 34-39 |
12. | Wicher | 13 | | 6 | | 20-52 | |
13. | Victoria | 13 | | 5 | | 13-47 |
14. | Miedzanka** | 12 | | 4 | | 4-56 |
.awans
.spadek
* vo
Pełna tabela - 90'
Terminarz MZPN
Strzelcy
Biedrzycki Jakub - 9
Frelik Fabian - 7
Kajka Przemysłąw - 7
Domański Piotr - 6
Belka Maciej - 4
Wasilka Bartosz - 3
Wasilka Szymon - 2
Sawicki Szczepan - 2
Chudek Patryk - 2
Jaroń Bartosz - 1
Kajka Artur - 1
Bogusz Karol - 1
Baran Przemysłąw - 1
sam - 1
___________________________
kartki_23_24
Biedrzycki Jakub - 2
Baran Przemysław - 2
Szostak Kacper - 1
Wasilka Bartosz - 1
Ponceleusz Maciej - 2
Frelik Fabian - 2
Jaroń Bartosz - 3
Kajka Przemysław - 1
Kajka Artur - 1
Bogusz Karol - 1
Budzisz Kacper - 1
Wasilka Szymon - 1
Salamończyk Krzysztof - 1
Odziemczyk Szymon - 1
Śliński Piotr - 1
___________________________
Tabela U13
___________________________ |
wszystkie mecze 2 września, 17:00
Czarni Węgrów - Podlasie Sokołów Podlaski 0-4
ŁKS Łochów - Jutrzenka Cegłów 2-5
Zryw Sobolew - Błękitni Stoczek 3-0 vo
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Wilga Miastków 1-3
Podlasie Sokołów Podlaski (oldboje) - Zorza Sterdyń 2-1
Płomień Dębe Wielkie - Tęcza Stanisławów 1-4
Olimpia Latowicz - LKS Grodzisk Krzymosze 1-4
Tajfun Jartypory - Hutnik Huta Czechy 2-0 |
|
Kolejka IV
Hutnik - Orzeł 3-1 1 ۷
Zorza - Tęcza 3-1 1 ۷
LKS Grodzisk - Naprzód 1-3 x
ŁKS Łochów - Błękitni 6-0 1 ۷
Sęp - Czarni 3-5 x
Tygrys - Mazovia 0-4 2 ۷
Korona - MKS Małkinia 3-1 1 ۷
Wilga - Zryw 3-5 |
|
Kolejka bardzo ciekawych meczy. Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się potyczka Zrywu z Koroną, drużyną grającą bardzo szybką piłkę i niesamowicie wybieganą.Moim zdaniem 1x. Nie mniej ciekawie zapowiadają się mecze w Węgrowie i Mińsku. Uważam, że wygrają goście. Małkinia bez problemu poradzi sobie z Tygrysem, Błękitni z Grodziskiem, Skórzec z Zorzą, Tęcza z beznadziejnie jak dotąd grającym Uninem, a w Miastkowie każdy wynik jest możliwy. Mam nadzieję że jednak wygra WILGA.
26 sierpnia wszystkie mecze godz. 17
Wilga Miastków - Hutnik Huta Czechy 0-0
Zryw Sobolew - Korona Olszyc 10-2
MKS Małkinia - Tygrys Huta Mińska 4-0
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Sęp Żelechów 2-0
Czarni Węgrów - ŁKS Łochów 1-2
Błękitni Stoczek - LKS Grodzisk Krzymosze 1-0
Naprzód Skórzec - Zorza Sterdyń 3-1
Tęcza Stanisławów - Orzeł Unin 4-2 |
|
wszystkie mecze 2 września, 17:00
Czarni Węgrów - Podlasie Sokołów Podlaski 2
ŁKS Łochów - Jutrzenka Cegłów 1
Zryw Sobolew - Błękitni Stoczek 1
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Wilga Miastków 1
Podlasie Sokołów Podlaski (oldboje) - Zorza Sterdyń 1
Płomień Dębe Wielkie - Tęcza Stanisławów 2
Olimpia Latowicz - LKS Grodzisk Krzymosze 2
Tajfun Jartypory - Hutnik Huta Czechy 1 |
|
Hutnik - Tęcza 1 - 3
Orzeł - Naprzód 1 - 8
Zorza - Błękitni 2 - 2
LKS Grodzisk - Czarni 1 - 1
ŁKS Łochów - Mazovia 6 - 2
Sęp - MKS Małkinia 0 - 1
Tygrys - Zryw 1 - 7
Korona - Wilga 1 - 1
bramka: Kondej Piotr |
|
Puchar Polski - OZPN Siedlce |
Podlasie Sok Podl(oldboje) 7-3 Naprzód Skórzec
Jutrzenka Junior Cegłów 0-2 Tajfun Jartypory
LKS Grodzisk Krzymosze 4-0 MKS Małkinia
Wilga Miastków 8-1(6-1) Orzeł Unin
1' 1-0 Wołoszka Łukasz
7' 1-1 ? karny
13' 2-1 Baran Przemysław
18' 3-1 Celej Robert
20' 4-1 Wielgosz Piotr
21' 5-1 Woloszka Łukasz
40' 6-1 Wołoszka Łukasz
47' 7-1 Baran Przemysław
52' 8-1 Aniszewski Krzysztof
Korona Olszyc 1-2 Czarni Węgrów
Olimpia Latowicz 8-5 Wektra Dziewule po dogrywce
Mazowsze Siedlce 0-3 Zryw Sobolew (wo)
Liwia Łochów 2-10 ŁKS Łochów
Jupiter Koszewnica 0-9 Płomień Dębe Wielkie
SLKS Skibniew 3-4 Błękitni Stoczek
Tygrys Huta Mińska 0-3 Tęcza Stanisławów (wo)
Zorza Sterdyń 3- 0 Sęp Żelechów
Podlasie II Sokołów Podlaski 0-3 Hutnik Huta Czechy (wo)
Mazovia Mińsk Mazowiecki wolny los
II runda - 2 września
Wszystkie mecze o godzinie 17:00.
Do gry przystępują IV-ligowcy: Podlasie Sokołów Podlaski, Jutrzenka Cegłów.
Więcej |
|
16 sierpnia Miastków godz.17 .Sędzia główny Adaśko, boczni Mielniczuk oraz Świniarski.
Skład :Gądek, Celej R(Biedzrzycki Ł), Kondej P,Biedrzycki M, Cichecki, Latuszek, Baran P(Gruszczyński),Aniszewski,Wołoszka, Celej K,Zając
WYNIK 2-2 (2-0)
Bramki:
1-0 Baran Przemysław
2-0 Baran Przemysław
2-1 ?
2-2 ? |
|
Korona Olszyc - Hutnik Huta Czechy 1-3
WILGA Miastków - Tygrys Huta Mińska 2-2
Zryw Sobolew - Sęp Żelechów 1-1
MKS Małkinia - ŁKS Łochów 1-3
Mazovia Mińsk Mazowiecki - LKS Grodzisk Krzymosze 3-2
Czarni Węgrów - Zorza Sterdyń 3-2
Błękitni Stoczek - Orzeł Unin 1-0
Naprzód Skórzec - Tęcza Stanisławów 0-2
|
|
TERMINARZ SEZON 2009/2010 Nasze mecze:
Kolejka 1 - 16 sierpnia niedziela godz.17 WILGA Miastków - Tygrys Huta Mińska
Kolejka 2 - 23 sierpnia niedziela godz. 17 Korona Olszyc - WILGA Miastków
Kolejka 3 - 26 sierpnia środa godz.17 WILGA Miastków - Hutnik Huta Czechy
Kolejka 4 - 30 sierpnia niedziela godz.17 WILGA Miastków - Zryw Sobolew
Kolejka 5 - 6 września niedziela godz.16 MKS Małkinia - WILGA Miastków
Kolejka 6 - 13 września niedziela godz.15 WILGA Miastków - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Kolejka 7 - 20 września niedziela godz.16 Czarni Węgrów - WILGA Miastków
Kolejka 8 - 23 września środa godz.16 WILGA Miastków - Błękitni Stoczek
Kolejka 9 - 26 września sobota godz.15.30 Naprzód Skórzec - WILGA Miastków
Kolejka 10 - 3 października sobota godz.15 WILGA Miastków - Tęcza Stanisławów
Kolejka 11 - 10 października sobota godz.13 Orzeł Unin - WILGA Miastków
Kolejka 12 - 17 października sobota godz. 13 WILGA Miastków - Zorza Sterdyń
Kolejka 13 - 25 października niedziela godz.13 LKS Grodzisk Krzymosze - WILGA Miastków
Kolejka 14 - 7 listopada sobota godz. 12 WILGA Miastków - ŁKS Łochów
Kolejka 15 - 14-15 listopada godz. Sęp Żelechów - WILGA Miastków
Pełny terminarz LO w zakładce "Czytaj więcej"
|
|
Rozgrywki młodzieżowe
GRUPA I
JUNIOR 93/94
1 Zakrzewski Żelechów
2 KORONA Olszyc
3 NAPRZÓD Skórzec
4 ZRYW Sobolew
5 MOSiR Mińsk Mazowiecki
6 JUTRZENKA Cegłów
7 ŚWIT Barcząca
8 WILGA Miastków
5/6 IX KORONA - WILGA
13 IX niedziela godz.12 WILGA - NAPRZÓD
19 IX sobota godz.? ZRYW - WILGA
26 IX sobota godz. 12 WILGA - MOSiR
3/4 X JUTRZENKA - WILGA
10/11 X ŚWIT - WILGA
17 X sobota godz. 10 WILGA - ZAKRZEWSKI
MŁODZIK 97
1 VICTORIA Kałuszyn
2 KORONA Olszyc
3 MOSiR Mińsk Mazowiecki
4 WILGA Miastków
|
5/6 IX VICTORIA - WILGA
13 IX niedziela godz.10 WILGA - KORONA
19/20 IX MOSiR MM - WILGA
26 IX sobota godz.10 WILGA - VICTORIA
3/4 X KORONA - WILGA
10 X sobota godz. 10 WILGA - MOSiR MM
GRUPA II
JUNIOR 93/94
1 ŁKS Łochów
2 JABŁONIANKA JabłonnaLacka
3 KOSOVIA Kosów Lacki
4 POLONEZ Mordy
5 BŁĘKITNI Stoczek Węgrowski
6 LKS Ostrówek
7 GRODZISK Krzymosze
MŁODZIK 97
OSiR Sokołów Podlaski
POGOŃ Siedlce
GRODZISK Krzymosze
MIEDZANKA Miedzna |
02.08.2009r na obiekcie GOS w Miastkowie Kościelnym
odbędzie się turniej
PIŁKI PLAŻOWEJ
o puchar
Przewodniczącego Rady Gminy w Miastkowie Kościelnym w kategorii mężczyzn
Początek zawodów godz.10.
Zapisy do turnieju w dniu zawodów w godz. 9-9.30
Prawo startu mają mieszkańcy gminy Miastków Kościelny
Zasady rozrywek uzależnione są od ilości zgłoszonych drużyn i będą podane w dniu zawodów
Zwycięska drużyna otrzymuje puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Miastkowie Kościelnym
Zawody rozgrywane będą zgodnie z regulaminem piłki plażowej |
|
|
echo '
składki członkowskie opłacamy do 30.04 każdego roku na konto:
ULKS Wilga Miastków
ul. Szkona 8
08-420 Miastków Kościelny
06 9210 0008 0058 1033 2000 0020
|
';
Trenerzy-kontakty
seniorzy - 514630939
U13 - 514630939
U11 - wakat
________________________________
Gmina Miastków Kościelny
Realizujemy zadanie:
"Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w dyscyplinie piłka nożna w 2023r. w miejscowości Miastków Kościelny" Zadanie dotowane przez
Gminę Miastków Kościelny
w kwocie 150 tys. zł
___________________________________
zadanie:
"Klub 2023"
Dofinansowanie MKDNiS oraz Gminę Miastków Kościelny na zajęcia piłki nożnej i unihokeja
w kwocie 16,6 tys zł
___________________________________
Partner wydarzenia
dofinansowanie wydarzenia "Sportowa Natura – spotkajmy się na Chillzone – piknik rodzinny"
w kwocie 10 tys. zł
___________________________________
Pogoda dla Miastkowa
źródło: windy.com Logowanie |
Zapomniane hasło? Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
|
Użytkowników Online | Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online
Zarejestrowanch Uzytkowników: 147
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: kibic
|
INNE
WILGA Miastków 97
WILGA Miastków 2000
|