Odziemczyk Szymon - 1
Śliński Piotr - 1

Tabela U13

Passa trwa!!! Nasza Wilga rozgromiła Grodzisk Krzymosze 5:0!!!
SeniorzyDzisiaj wybraliśmy się na dość daleki wyjazd do Krzymoszy, z wiarą że, uda się nam wygrać czwarty mecz z rzędu, choć spodziewaliśmy się że będzie ciężko. Po przyjeździe pierwsze co nam się rzuciło w oczy to wybitnie małe boisko, na którym lepiej grałoby się po dziewięciu, boisko na którym rzuty z autu blisko bramki są groźniejsze od rzutów rożnych. No ale jeśli chce się udowodnić swoja wyższość trzeba to umieć zrobić na każdym boisku. Tak więc mecz zaczął się parę minut po 15 przy upalnej bezwietrznej pogodzie. Pierwsza groźna sytuacja to akcja gospodarzy kiedy to po dośrodkowaniu z boku boiska napastnik gości uderza w słupek. Na szczęście później udało się nam uporządkować grę i to nasza drużyna była częściej przy piłce i pojawiły się pierwsze próby strzałów. Pierwsza bramka wpadła w okolicach 15 minuty kiedy to po długim wykopie naszego bramkarza Sylwka Jakubika, Piotrek Domański idealnie zgrał głową do Przemka Barana, który w sytuacji sam na sam pewnym strzałem przy słupku umieścił piłkę w bramce. Po bramce dalej nasza Wilga posiadała przewagę, dwa razy z rzutów wolnych tuz przed "szesnastką" uderzał Piotrek Kondej, ale raz uderzył nad bramką a za drugim razem zbyt lekko aby pokonać bramkarza gospodarzy. W pierwszej połowie była też dobra sytuacja kiedy to po rzucie rożnym Piotrek Domański zgrał piłkę wzdłuż bramki, ale nikomu z naszej drużyny nie udało się jej skierować do bramki. Wynikiem 1:0 dla nas skończyła sie I połowa. Na drugą połowę nasza drużyna ruszyła bardzo zmobilizowana, i to się opłaciło bo już w pierwszej akcji II połowy po długim podaniu Piotrka Kondeja i błędzie bramkarza który nie schwytał piłki i wypuścił ją, sam na sam z bramką(co prawda przy prawie zerowym kącie) znajduje się Piotrek Domański ale zostaje sfaulowany wślizgiem od tyłu przez stopera gospodarzy, sędzia wskazuje na "wapno" i dodatkowo zupełnie słusznie kara stopera Krzymoszy czerwoną kartką. Do piłki ustawionej na 11 metrze dość niechętnie podchodzi Piotrek Kondej, który po pewnych namowach decyduje się strzelać, i jak się okazuje miał dobre przeczucia bo jego intencje wyczuł bramkarz gości który obronił ten strzał na szczęście do piłki odbitej przez bramkarza dochodzi Łukasz Wołoszka i umieszcza pewnie futbolówkę w siatce i mamy 2:0. Od tego momentu nasza dominacja na boisku nie podlegał już dyskusji. W okolicach 55 minuty mamy do czynienia z bardzo dobrym atakiem naszej drużynie kiedy to Piotrek Kondej podaje do Piotrka Domańskiego a ten odgrywa mu doskonałą prostopadłą piłkę i "Pietia" wykorzystuje sytuacje sam na sam i mamy 3:0. Chwilę później po świetnej akcji skrzydłem "Doman" wykłada piłkę na 10 metrze od bramki Damianowi Baranowi, a ten zamiast od razu strzelać decyduje się na jeszcze jeden zwód i obrońca gospodarzy zdążył wybić mu piłkę. W okolicach 70 minuty mamy bramkę na 4:0 kiedy to znów doskonałym "mięciutkim" dośrodkowaniem popisuje się Piotrek Kondej i Robertowi Celejowi pozostało skierować piłkę do bramki 4:0. Po paru minutach po po podaniu z głębi pola znakomitym sprintem z piłka popisuje się Olaf Woder który mija na szybkości obrońcę i w sytuacji sam na sam uderza pewnie po długim rogu. W końcówce miał miejsce dość żenujący występ gospodarzy kiedy to jeden z obrońców zapewne sfrustrowany nieporadnością swojej drużyny kopie bez piłki Kamila Celeja, na szczęście zauważył to sędzia boczny i zasygnalizował głównemu, który ukarał to chamskie zachowanie czerwoną kartką.
W drugiej połowie było jeszcze kilka naszych składnych ataków i groźnych strzałów, choć dobrymi dwoma interwencjami(w tym jedną sam na sam) popisał się nasz bramkarz Sylwester Jakubik, ale to było wszystko na co było stać gospodarzy, nasza przewaga szczególnie w drugiej połowie nie podlegała dyskusji. Po prostu był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Już za tydzień w derbach powiatu garwolińskiego powalczymy z Hutnikiem Hutą Czechy o 5 zwycięstwo z rzędu. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. A póki co WMR!!!

Skład: Sylwester Jakubik---Robert Celej, Michał Biedrzycki, Rafał Szczęśniak, Krzysiek Aniszewski--- Damian Baran(65' Olaf Woder), Łukasz Biedrzycki, Piotr Kondej, Karol Rosłaniec(45' Łukasz Wołoszka)--- Przemysław Baran(75' Kamil Celej), Piotr Domański