Odziemczyk Szymon - 1
Śliński Piotr - 1

Tabela U13

Trzecie zwycięstwo z rzędu!!! Ostrówek pokonany!!!
SeniorzyW niedzielne popołudnie przy bardzo deszczowej pogodzie przyszło naszej Wildze grać z drużyna z Ostrówka, która mimo niskiej pozycji w tabeli wygrała trzy ostatnie mecze, mimo tego w naszych szeregach była brana pod uwagę tylko wygrana. Początek meczu był bardzo wyrównany, dużo walki ale brak sytuacji podbramkowych. Pierwsza nasza sytuacja podbramkowa nadarzyła się gdy z rzutu wolnego piłkę uderzał Mariusz Mikulski, a bramkarz drużyny z Ostrówka podbił piłkę za siebie a następnie dopiero ją złapał, wydawało się że piłka całym obwodem przekroczyła linię bramkową lecz niestety sędzia linowy nic nie zasygnalizował. W tym okresie jeszcze jeden strzał z rzutu wolnego oddał Mariusz Mikulski, ale bramkarz gości złapał pewnie piłkę. W okolicach 30 minuty doszło do ofensywnej zmiany kiedy to za obrońcę Łukasza Biedrzyckiego wszedł Piotrek Domański. Chwilę później mogliśmy się cieszyć z bramki kiedy to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Piotrka Kondeja piłkę głową do bramki skierował nasz stoper Michał Biedrzycki. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy dobrze skrzydłem "urwał" się Piotrek Domański i starał się wyłożyć piłkę nabiegającym naszym napastnikom ale uczynił to niedokładnie, na koniec pierwszej połowy strzał oddał Karol Rosłaniec, jego uderzeni na rzut rożny sparował bramkarz gości, widzieli to wszyscy, jak również sędzia boczny który zasygnalizował rzut rożny lecz sędzia główny powiedział że on lepiej widział i rzutu rożnego nie było- no cóż można i tak:-) Na przerwę zeszliśmy z prowadzeniem 1:0. W szatni założyliśmy sobie że powinniśmy więcej grać piłką, a mniej próbować indywidualnych akcji, i właśnie na początku drugiej połowy po szybkiej wymianie piłki w środku pola pomiędzy Jarkiem Zającem, Damianem Baranem i Piotrkiem Kondejem, ten ostatni podaje prostopadle do Mariusza Mikulskiego, który po minięciu obrońcy świetnie podaje do Piotrka Domańskiego a ten pewnie strzela obok interweniującego bramkarza gości. Mamy wynik 2:0 i spokojnie kontrolujemy grę, Ostrówek nie stwarza zagrożenia pod naszą bramkę. Niestety w okolicach 65 minuty zawodnik z Ostrówka oddaje mocny strzał i niestety Darek Gądek nie popisał się przy tej interwencji i musiał wyjmować piłkę z siatki, małe usprawiedliwienie to to że był to jego pierwszy mecz po kontuzji, chwilę później zastąpił go doświadczony Sylwester Jakubik. Zawodnicy z Ostrówka poczuli szansę i probowali atakować i mimo wielkich chęci nie stworzyli praktycznie żadnego zagrożenia pod naszą bramką. Natomiast nasze kontry były coraz groźniejsze. W okolicach 80 minuty świetnym rajdem popisał się Jarek Zając który będąc w sytuacji sam na sam podaje do jeszcze lepiej ustawionego Mariusza Mikulskiego a Mariusz niestety przeniósł piłkę nad poprzeczką- no cóż każdemu sie może zdarzyć. Na szczęście Mariusz odrobił to pięć minut później kiedy to po świetnej akcji skrzydłem znów znakomicie wyłożył piłkę Piotrkowi Domańskiemu a ten pewnie posłał ją do bramki. Po zdobyciu bramki na 3:1 dalej atakowaliśmy- "Doman znów minął ostatniego obrońcę i wychodził sam na sam, stoper gości wyciął Piotrka równo z trawą w ten sposób że "Doman" dla własnego dobra nie wrócił już na ostatnie 2-3 minuty meczu- sędzia znów sie nie popisał i dał stoperowi gości tylko żółta kartkę. Mało brakowało aby ten rzut wolny na bramkę zamienił Piotrek Kondej który przymierzył świetnie,ale bramkarz gości sparował piłkę na słupek- ta jeszcze raz się od niego odbiła i wyszła na rzut rożny. Po rzucie rożnym, jeszcze raz wrzucał piłkę Damian Baran który wrzucił ją niedokładnie, w ten sposób że spadła ona na poprzeczkę a dobijać próbował ja Jarek Zając ale uprzedził go bramkarz gości- mecz skończył się naszym zasłużonym zwycięstwem. Mamy wielką nadzieję że podtrzymamy passę wygranych w meczu w niedzielę z Grodziskiem Krzymosze.
Dariusz Gądek(70' Sylwester Jakubik)--- Karol Rosłaniec, Łukasz Biedrzycki(30' Piotr Domański), Michał Biedrzycki, Robert Celej--- Damian Baran, Piotr Kondej, Krzysztof Aniszewski, Paweł Cichecki--- Jarosław Zając, Mariusz Mikulski.